Kiyd İstanbul 50.Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sülün Teşekkür Mesajı Yayınladı

Saygı değer Hemşerilerim,

Birlik ve beraberlik içinde Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi’nin 04 Mart 2018 tarihinde yapılan 50. olağan Genel Kurulu’nda Genel Kurul üyelerimizin desteği ile KİYD İstanbul Şubesinin Yönetim Kurulu Başkanı seçilmiş bulunmaktayım.

Yeni dönemde derneğimizin büyük sorumluluğunu omuzlarıma almanın gurur ve bilinci ile Kütahya’ya ve Kütahya İlinden Yetişenlere hizmet edebilmenin sevinci içindeyim. Bir o kadar da zor bir görev aldığımın farkındayım.

48. ve 49. Dönemde Metin BEDİR başkanımla edindiğimiz deneyimleri, çalışmaları yeni döneme aktarmaya çalışacağız.

Sayın Metin BEDİR başkanımızın, 48. ve 49. dönemde derneğimizin bayrağını büyük ve özverili çalışmaları ile çok yukarılara taşıdığının farkındayız. Emekleri için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Derneğimizin çalışkan başkanları arasında bu dernek var oldukça isminin baş sıralarda olacağına inancım tamdır. Üstün emekleri için kamuoyu huzurunda kendisine tekrardan teşekkür ederim.

Derneğimizin bugünlere gelmesinde 1951‘den itibaren emeği olan tüm büyüklerimizden, bugün aramızda bulunmayıp ebediyete intikal etmiş değerli Dernek Başkanlarımızı, Yönetim Kurulu büyüklerimizi ve Üyelerimizi rahmetle anıyorum. Mekanları cennet olsun. Bizlere emanet ettikleri derneğimiz için emeği olan herkese teşekkürü bir borç bilirim.

50.Dönemde Yönetim Kurulu arkadaşlarım ile beraber başkanlığını yürüteceğim derneğimizde ki asıl amacımız birlik ve beraberliğimizi daha da yukarılara çıkarmak. İstanbul’da Kütahya’nın adını güzel işlerle duyurmak hedefi içindeyiz.

Derneğimizi ekonomik ve sosyal açıdan güçlendirmek için üye ve hemşerilerimizin görüş ve önerilerini de dikkate alarak, tek başımıza değil hep beraber KİYD İstanbul Şubesini hep hak ettiği noktaya taşıyacağız.

Bütün faaliyetlerimizi derneğimizin internet sitesi www.kiydistanbul.org ‘dan, teknolojik iletişim araçlarını da kullanılarak Kütahyalılara duyuracağız.
En içten dileklerimle sevgi ve saygılarımı sunarım.