Cengiz GüMÜŞKAR

Yönetim Kurulu Üyesi

1982 yılında Kütahya ‘da dünyaya geldi. İlk ve Orta okulu Bahçelievler mahallesinde okudu. Lise öğrenimini Kütahya Lisesi’nde tamamlayarak Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım ve İşletme Fakültesi’nden  mezun oldu.

Askerliğini 2004 yılında Kıbrıs’ta tamamladıktan sonra , Kütahya ’da özel bir şirkette satış departmanında göreve başladı. Sırasıyla Ege, Akdeniz ve İç Anadolu bölgelerinde satış sorumlusu olarak görev aldı. 2009 yılında İstanbul ve Marmara Bölge Satış Uzmanı olarak atanarak İstanbul da ikamet etmeye başladı. Gürallar Kiremit Bölge Yöneticiliğinden ayrılarak CEF Yapı adlı keni şirketini kurarak şuanda şirket yöneticisi olarak görevini sürdürmektedir.

Bu süreçte mesleki ve kişisel gelişim seminerlerine ve eğitimlerine katılarak kendini geliştirmeye çalıştı. Aynı dönemde çeşitli STK larda yönetim kurulunda ve üyeliklerde görev aldım. Halen Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi 48. ve 49. Dönem yönetim kurulu üyesi sayman, Kulüp İstanbul , Tuğla Kiremit Üreticiler derneği, Bilim Sanat Vakfı, TEMA, Kızılay, TİMDER gibi sivil toplum kuruluşlarında üstlendiği görevler ve üyelikleri devam etmektedir.

İnsanlara yardımcı olmayı, yüzme, futbol, dövüş sporları, avcılık, tiyatro, Kitap ve dergi okumayı sevmekte, doğa yürüyüşlerine, yeni araştırma ve geliştirmelere ilgi duymaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır.