KONKAMUDER Davetine Katıldık

İstanbul İli Konya ve Karamanlı Kamu Çalışanları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin organize ettiği,  İstanbul da faaliyette bulunan dernek yöneticilerinin de katıldığı tanışma programında Kütahya’yı temsilen Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi adına Başkan Ömer SÜLÜN ve Yönetim Kurulu Üyemiz Harun KALKAN katıldı.

KONKAMUDER Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Suat SAKARYA ve ekibi tarafından çok sıcak bir ortamda karşılandık. 40 a yakın derneğin hazır bulunduğu toplantıda “Birlik , Beraberlik, Ülkemiz için Yapılması gerekenler, STK’lar ne yapmalı” gibi konular üzerine görüşüldü.

Kiydİstanbul Şube Başkanımız Ömer SÜLÜN aldığı sözde; öncelikle bizlerin burada toplanmasına vesile olan KONKAMUDER başkanı Suat SAKARYA’ya ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederim.

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi olarak her Çarşamba yüz- yüz elliye yakın üniversite öğrencisi hemşehrimiz ile dernek binamızda buluşuyor Kültür Sohbetleri adı altında mesleğinde, ticarette deneyimli büyüklerimizin tecrübelerini gençlere aktarmalarını sağlıyoruz.

Bizim derneğimizin misyonu “Doğru İnsanla Doğru İnsanı Buluşturmak” bu bağlamda çalışmalarımızı yürütüyor, Kütahya’yı ve Türkiye’yi yönetecek gençlerin aramızdan çıkması için çalışıyoruz. Bunun için de büyüklerimizden aldığımız destek ile genç bir yönetim kurulu ile hizmet ediyoruz.

Kiydİstanbul Şubesi olarak burada bulunmaktan onur duyuyoruz, inşallah daha büyük ve güzel organizasyonlarda buluşuruz” dedi.

Programa katılan diğer dernek başkanlarının da duygu ve düşüncelerini aktarmasının ardından tanışmalar devam etti.

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi olarak bizlere yaptıkları ev sahipliği için

Teşekkür ederiz.

KİYD İstanbul
Yönetim Kurulu