Kütahya İlinden Yetişenler Derneği’nde Bayramlaşma

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi Olarak Genel Merkezimiz de, Genel Merkez Başkanımız Süleyman ÇANKAYA ve Yönetim kurulu üyeleri. Kütahya merkez şubesi başkanı Necmettin ÇETİNTAŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, derneğimizin önceki yıllarda yöneticiliklerini yapan büyüklerimiz, üyelerimiz, üniversite öğrencisi arkadaşlarımız, değerli gönül dostlarımız ile birlikte Kütahya ilinden Yetişenler Derneği Genel Merkezinde bayramlaştık.

Derneğin kuruluşundan günümüze emeği olan tüm büyüklerimizi andık. Allah onlardan razı olsun yaptıkları destekler ve emeklerle derneğimiz bu günleri gördü.

Genel Başkanımız Süleyman ÇANKAYA’ nın açılış konuşması ile başlayan bayramlaşma programı, katılımcıların kendilerini tanıtması ile devam etti.

Büyük bir katılım ile gerçekleşen bayramlaşma programına; Süleyman ÇANKAYA, Necmi POLAT, Ömer SÜLÜN, Kasım KURAL, Doğan SÜLÜN, Adil ÖZKAN, Ali GUNHAN, Dr.Ahmet İÇA, Alparslan ÜNVER, Mustafa ALAV, Cengiz GÜMÜŞKAR, Cengizhan DAĞLI, Tahsin KAYNAK, Harun KALKAN, Necmettin ÇETİNTAŞ, Remzi NALBURCU, Doğukan ZENGİN, Ogün ÖZDEN, Ahmet RAMAZAN, Hasan TURGUT, İhsan GÜLEÇ, Mustafa BİRİNCİ, Haşim ÖZKAN, Hüseyin ÖRDEKÇİ, Figen TURGUT, Aslı ATİLAY, Gülru TURGUT, Hazal TURGUT, Murat AYHAN, Vedat DİZMAN, Engin TOPRAK, İlknur ÇELİK ve Hakan DAĞISTANLI katıldılar.

Çok sıcak ve güzel bir ortamda gerçekleşen bayramlaşma programından sonra uzun uzun yapılan sohbetler ile Genel Merkez Bayramlaşmamızı bitirdik.

Bizleri güzel ev sahipliği ile ağırlayan Genel Başkanımız Süleyman ÇANKAYA başta olmak üzere tüm büyüklerimize teşekkür ederiz.

KİYD İstanbul
Yönetim Kurulu