Prof.Dr. Tevfik ÖZPAÇACI ile Hayatın Prensipleri-8-

KİYD İstanbul şubesi tarafından 2022-2023 sezonu kültür sohbetleri kapsamında değerli büyüğümüz Prof.Dr.Tevfik ÖZPAÇAÇI ile Hayatın Prensipleri-8- programı 12 Ekim 2022 tarihinde dernek merkezimizde gerçekleşti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Ömer SÜLÜN konuşmasında “2022-2023 Eğitim Öğretim yılının ilk programı münasebetiyle katılan tüm misafirlere teşekkür etti. Dönem içinde KİYD AKADEMİ, KÜLTÜR SOHBETLERİ ve GENÇLER ANLATIYOR programlarının devam edeceğini belirtti.

Prof.Dr. Tevfik Özpaçacı yaklaşık bir buçuk saat süren sohbetinde samimi ve interaktif bir ortam oluştu. Öğrenci arkadaşlarımızla karşılıklı bilgi alışverişi ile devam etti ve sohbeti sonrasında programa katılan misafirlerimizden gelen soruları cevaplayarak programımız sona erdi.

Geceye Candan Makina Genel Müdürü Durmuş CANDAN, uzun yıllar Genel Merkez muhasipliğini yapan Sabit ÖZPAÇACI, derneğimiz eski başkanlarımızdan Metin BEDİR, önceki dönem yönetim kurulu üyemiz Azmi ŞAMLIOĞLU, yönetim kurulu üyelerimiz, birbirinden değerli üye, hemşehri ve öğrenci arkadaşlarımız katıldı.

https://www.traditionrolex.com/27

Her konuda yanımızda olan kıymetli büyüklerimize teşekkürleri bir borç biliriz.

KİYD İstanbul
Yönetim Kurulu