TAMYOL Asfalt’tan 20 Öğrenciye Burs

11 Kasım Çarşamba akşamı Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul şubesi Yönetim Kurulu ile Bilgili Denetim Yönetim Kurulu Başkanı Rafet KALKAN himayelerinde TAMYOL ASFALT Yönetim Kurulu üyeleri Hüseyin DEMİRALP ve Fatih DEMİRALP bir araya gelerek Kütahya İlinden Yetişenler Derneğinin dünü, bugünü ve yarını hakkında konuştuk.

Derneğimizin faaliyetleri hakkında bilgi verdiğimiz Tamyol Asfalt Yönetim Kurulu üyeleri Hüseyin ve Fatih DEMİRALP kardeşler 2021-2022 eğitim öğretim yılı için 20 öğrenciye burs verebileceklerini belirterek biz Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul şubesi Yönetim Kurulu üyelerini öğrencilerimiz adına çok mutlu ettiler.

Kütahya’mızın yetiştirdiği iş insanları Hüseyin DEMİRALP ve Fatih DEMİRALP ‘in yöneticisi olduğu, DEMİRALP ailesinin işlettiği İstanbul ve Gebze de asfalt üzerine söktürün belirleyicisi olan TAMYOL ASFALT ‘ta Vermiş oldukları destek için sonsuz teşekkür eder. Öğrencilerimizin önce Ülkemize sonra Kütahya’mıza güzel hizmetler yapmasını dileriz.

KİYD İstanbul
Yönetim Kurulu