Derneğimiz Dost Meclisinde Misafirlerimize Aşure İkram Edildi

Derneğimiz Dost Meclisinde misafirlerimize aşure ikram edildi. Derneğimizi teşrif eden Candan Makine Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş CANDAN, Candan Makine Genel Müdürü Erkan CANDAN, Almanya Kütahyalılar Federasyonu Başkanı Adil EMSEN, Em. Albay Ahmet SALTIK ve eşi, Elektrik Müh. Ahmet ERÇETİN ve kızı, Mimar Azmi ŞAMLIOĞLU, Endüstri Müh. Hakan Ayhan DAĞISTANLI, Siyaset Bilimci Veysel KÖSE, Avukatlar Engin GÜLTEN ve Kenan YILMAZ, Hyundai Satış Müdürü Osman Emrah YALÇINDAĞ, öğretmenler Ömer SÜLÜN, Fatmanur KAHRAMAN, bilişim uzmanı Harun KALKAN, Gürallar Kiremit Marmara Bölge Sorumlusu Cengiz GÜMÜŞKAR ile İstanbul’da yüksek tahsiline devam eden öğrencilerimiz ile buluşarak aşure tadında sohbet ettiler.

Bu güzel akşamda derneğimizde sevgisini paylaşan mütebessim yüzler, birlik ve beraberliğin mutluluğunu yaşadılar. Duygu yoğunluğunun yaşandığı anlar ile dillerden dökülen billur kelimeler, gönülleri fethetmeye kâfiydi. Ben yerine biz olmanın, alan yerine veren olmanın hazzının doyasıya yaşandığı saatlerde, ayrılmanın hüznü ile tekrar bir araya gelebilmek temennileri ile vedalaşıldı.
Bizler de bugünümüzün düne, yarınımızın bugüne göre daha mutlu, daha huzurlu, muhabbet dolu günler olmasının iştiyakı içindeyiz.

Sevgi ve saygılarımızla