İş Adamı Durmuş CANDAN, Sabiha ÖZPAÇACI ve Sema ÖZPAÇACI’nın Katkıları ile Tertip Ettiğimiz CİMCİK GÜNÜ’nde İstanbul’daki Kütahyalılar Buluştular

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi’nin İş Adamı Durmuş CANDAN, Sabiha ÖZPAÇACI ve Sema ÖZPAÇACI’nın katkıları ile tertip ettiği CİMCİK GÜNÜ’nde İstanbul’daki Kütahyalılar 14 Mayıs 2017 tarihinde bir araya geldiler.

CANDAN MAKİNA’nın yemek salonunda ve bahçesinde Şube Başkanı Metin Bedir’in açılış konuşması ile başlayan programda, anneler günü dolayısıyla, tüm anneleri temsilen Fatma ADLIM, Sabiha ÖZPAÇACI, Sema ÖZPAÇACI ve Fatma CANDAN’a, anne adayı genç kızlarımız tarafından çiçek takdim edildi.

İş adamı Durmuş CANDAN, hemşehrilerine hoş geldiniz diyerek teşekkür etti. CANDAN, “Ben yaşadığım sürece, Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi’nin yanında olacağım. Ailem ve çocuklarım da yanında olacaklardır.” dedi.

KİYD üniversite öğrencilerinin ve üyelerinin Kütahya yöresi oyunlarını oynadıkları Cimcik Gününde Kütahya yemek kültüründe önemli yeri olan tarhana çorbası, tereyağlı yoğurtlu cimcik ve un helvası misafirlere ikram edildi.