Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu ve İstanbul’da Yüksek Tahsiline Devam Eden Üniversite Öğrencileri, NG Grup Kurucu Başkanı Nafi GÜRAL’ı Ziyaret Ettiler

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu ve İstanbul’da yüksek tahsiline devam eden üniversite öğrencileri, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, NG Grup Kurucu Başkanı Nafi GÜRAL’ı 26.10.2016 tarihinde NG KÜTAHYA SERAMİK FABRİKASI’nda ziyaret ettiler.

Ziyaret esnasında İş İnsanı Nafi GÜRAL ile eşi, NG Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Gülsüm GÜRAL hanımefendi öğrenciler onuruna yemek verdiler.

Yemekli sohbete başlarken, Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şube Başkanı Metin BEDİR, iş insanı Nafi GÜRAL’a yapmış oldukları her türlü maddi ve manevi desteklerden dolayı teşekkür etti.

Sohbet çok sıcak ve samimi bir ortamda devam ederken öğrenciler, kendilerini tanıtıp, gelecek ile ilgili plan ve hayallerini anlatarak, bu ziyaret vesilesiyle hissettikleri duygularını da ifade ettiler. Teşekkürlerini de ifade eden öğrenciler, anlatılanların kendilerinde bıraktığı izleri kelimelerle anlatırken zaman zaman heyecan ve duygu yoğunluğu da yaşadılar.

İş insanı Nafi GÜRAL, Gülsüm GÜRAL hanımefendi ile birlikte gençliğe çok önem verdiklerini, her zaman destek olacaklarını ifade ettiler. Gençlerin her biri ile ayrı ayrı konuşup, başarılarından dolayı onları tebrik eden Nafi GÜRAL, “Arzu eden insan, hayal eden insan başarılı olur. Fabrikalarımızda staj yapmak isteyen öğrencilerimizi bekleriz. Staj belgesi almaya gelene değil, öğrenmeye gelen öğrenciye ekibim her şeyi anlatır. Yorulursunuz belki ama öğrenirsiniz. Biz, kurumsal olarak istihdamda yeni mezun elemanları tercih ediyoruz. Çünkü, kurum terbiyesi alarak eğitip, ilerleyen zamanda gereken sorumlulukları veriyoruz. Şimdiki zamanlarınızda çok çalışınız, kendinizi her alanda geliştiriniz.” dedi.

Topluca bir hatıra fotoğrafı çekildikten sonra, Gülsüm GÜRAL’ın yirmi yıl önce hayali ile başlayan, TARİH, KÜLTÜR VE SANAT BİRİKİMİ NG KOLEKSİYON’u ziyaret için yola çıkıldı.
Sevgi ve saygılarımızla GÜRAL AİLESİ’ne teşekkürlerimizi sunarız.