Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi’ne Mensup, İstanbul’da Yüksek Tahsiline Devam Eden Öğrencilerimiz ile  NG KÜTAHYA SERAMİK FABRİKASI’nı Ziyaret Ettik

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi’ne mensup, İstanbul’da yüksek tahsiline devam eden öğrencilerimiz ile 26 Ekim 2016 Çarşamba günü NG KÜTAHYA SERAMİK FABRİKASI’nı ziyaret ettik.

Ziyaretimiz esnasında, NG EĞİTİM VAKFI Müdürü Mehmet DÜVER ile NG Grup Kurucu Başkanı Nafi GÜRAL’ın Asistanı, Makine Yük. Müh. Mehmet KILAVUZ, bizleri yakın ilgi ve samimiyetle karşıladılar.

Öğrencilerimize ve bizlere, Mak.Yük. Müh. Mehmet KILAVUZ 8 Eylül 2016 tarihinde temelleri atılan 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ NG KÜTAHYA SERAMİK FABRİKASI’nın inşaat alanında devam eden çalışmalarla ilgili bölüm bölüm bilgiler verdi.

Daha sonra, modern teknolojik altyapı ve makinelerle mücehhez, kalifiye teknik personellerin kontrolünde, otomasyon sistemleri ile entegre çalışma ekiplerinin üretim departmanlarını algoritmik olarak anlattı.

Hepimizin de çok etkilendiği ve hayran kaldığı NG KÜTAHYA SERAMİK FABRİKASI özellikle gençlerimizin ileriki yıllarda yapacakları her işte, atacakları her adımda mutlaka kendilerine çok önemli katma değer sağlayacaktır.

Bu fabrikaların bugünlere gelmesinde CESARETİN, YENİLİKÇİ TAVRIN VE ÇOK ÇALIŞMANIN bir öyküsü olduğu bir gerçek.
Bu öyküyü yazan, babası Ali GÜRAL’ın “Herkes durduğunda sen yürü” sözünü kendisine şiar edinip, ailesine de bunu aşılayan NG Grup Kurucu Başkanı Nafi GÜRAL’a, Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi olarak bizlere ve özellikle öğrencilerimize bu imkanları verdiği için çok teşekkür ederiz.

Ayrıca, ziyaretimiz esnasında bizlere mihmandarlık eden NG Eğitim Vakfı Müdürü Mehmet DÜVER’e, Mak. Yük. Müh. Mehmet KILAVUZ’a ve teknik personele ayrı ayrı çok teşekkür ederiz.