KİYD İstanbul 51. Dönem Genel Kurulu Yapıldı

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul şubesinin 51. Olağan genel Kurul toplantısı  27.03.2021 tarihinde saat 13:00’de Adnan Menderes Bulvarı no:33/1 Aksaray / Fatih’te dernek binasında, covid19 önlemleri içinde yapıldı.

Açılış ve Yoklamanın yapılmasından sonra Divan Başkanlığına Prof.Dr. Tevfik ÖZPAÇACI, Divan Katipliğine Fatmanur KARAKAŞ, Büşra Meltem UYSAL seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından 50 Dönem Faaliyet Raporu Cengiz GÜMÜŞKAR tarafından, Denetleme Kurulu Raporu Cengizhan DAĞLI tarafından, Gelir Gider tablosu MSS Dursun PARLAK tarafından, 51.Dönem Tahmini Bütçesi Erkan CANDAN tarafından okundu. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu’nun ibrası; Denetim Kurulu Raporu’nun ibrası; 50. Dönem Gelir Gider Tablolarının ibrası,51. Dönem tahmini bütçe genel kurula sunuldu, oylandı, oy birliğiyle kabul edildi.

  1. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Ömer SÜLÜN konuşmasında toplantı da bulunan hazirunu selamladıktan sonra 50.dönem görevlerini belirtip Covid19 önlemleri kapsamında Derneğin 13 Mart 2020 gününden itibaren yönetmelik gereği kapalı olduğunu 51 dönem seçiminin de covid19’un gölgesinde geçmekte olduğundan konuşmalarını uzatmadan birlikte görev yaptığı tüm yönetim kurulu arkadaşlarına ve derneğe maddi ve manevi desteğini esirgemeyen dernek hamilerine teşekkür etmiş, 51. Dönem de covid19’u inşallah dünya olarak geride bıraktığımızda dernek çalışmalarımıza hız vereceğiz.

Katılım sağlayan herkese çok teşekkür ederim. İnşallah sağlık içinde güzel günlerde buluşuruz. 50. Dönem de beraber hizmet verdiğimiz yönetimimizle 51. Döneme de adayız. İnşallah bizlere güvenen siz değerli büyüklerimizi ve üyelerimizi hayal kırıklığına uğratmadan bu dönemi de bitiririz.

Divan Başkanı Prof. Dr. Tevfik ÖZPAÇACI 51.Dönem Dernek Yönetimi ve Organlarını Genel Kurulun oylamasına sundu. Genel Kurul tarafından 51. Dönem Dernek Organları seçilerek yetki aldı.

Dilek ve temennilerde Başkan Ömer SÜLÜN söz alarak, yeni dönemde de kendilerine yetki veren haziruna teşekkür etti. Genel Kurula katılamayıp Genel kurula katılan tüm haziruna selamları olan ve yeni yönetime başarılar mesajı ileten başta Doğan GÜRAL, Cevdet DAYIOĞLU, Mustafa HİSARLI, Rafet KALKAN ve Metin BEDİR olmak üzere tüm büyüklerimize, üyelerimize tekrardan teşekkürü bir borç biliriz.

Divan Başkanı Tevfik ÖZPAÇACI, Covid 19 münasebetiyle, seçime katılan hazirunun hashasiyetine teşekkür etti. Gündemde başka görüşülecek madde kalmadığından  haziruna, gelip katkı verdikleri için teşekkür ederek ve yeni yönetime başarılarak dileyerek toplantıyı kapattı.

KÜTAHYA İLİNDEN YETİŞENLER DERNEĞİ

  1. DÖNEM YÖNETİM KURULLARI
ASİL
S.N. Ad-Soyad Görev
1 ÖMER SÜLÜN Başkan
2 ERKAN CANDAN Başkan Yardımcısı
3 BÜŞRA MELTEM UYSAL Yönetim Kurulu Üyesi
4 FATMANUR KARAKAŞ Yönetim Kurulu Üyesi
5 ÖMERCAN ATAK Yönetim Kurulu Üyesi
6 CENGİZHAN DAĞLI Yönetim Kurulu Üyesi
7 CENGİZ GÜMÜŞKAR Yönetim Kurulu Üyesi
8 OSMAN EMRAH YALÇINDAĞ Yönetim Kurulu Üyesi
9 HARUN KALKAN Yönetim Kurulu Üyesi
YEDEK
S.N. Ad-Soyad
1 RAMAZAN KARABACAK
2 TAHSİN KAYNAK
3 MUSTAFA ŞAPŞAP
4 VEYSEL KÖSE
5 HASAN ALİ KURT
6 NECATİ AKGÜN
7 TAMER ALTINKAYA
8 İSMAİL YILDIZ
9 SÜMEYYE KONUŞLU
DENETLEME KURULU ASİL
S.N. Ad-Soyad
1 HALİT CEYLAN
2 İBRAHİM AZMİ ŞAMLIOĞLU
3 DURSAN PARLAK
DENETLEME KURULU YEDEK
S.N. Ad-Soyad
1 SAMİ TANER
2 RAMAZAN ÇOKTAŞ
3 İSA ATAK
HAYSİYET DİVANI
S.N. Ad-Soyad
1 DOĞAN GÜRAL
2 DURMUŞ CANDAN
3 RAFET KALKAN

KİYD İstanbul
Yönetim Kurulu