KİYD İstanbul-Ali Güral Lisesi Mezunları Buluşması

Kütahya Ali Güral Lisesi Mezunları Av. Tuğba SOYUTEMİZ ÖZMEN ve Emre ÖZPAÇACI önderliğinde,  Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu ile 7 Nisan 2019 Pazar günü Maltepe Beymira Restoran da buluştu.

Uzun zamandan beri yapmayı düşündüğümüz orta kuşak çalışanları ile buluşmamız, yoğun bir katılım ile candan içten samimi bir ortamda yapıldı.

Programın açılış konuşmasını  Ali Güral Lisesi mezunlarından Av. Tuğba SOYUTEMİZ ÖZMEN yaptı. Özmen “Hepiniz hoş geldiniz. Emre bey; Ömer bey ile konuşup hepinizi burada toplamak istedik.2000 yılında Ali Güral Lisesinden Mezun oldum, şuan Avukatlık yapmaktayım. Hepinize geldiğiniz için teşekkür ederim” dedi.

Tuğba hanımın konuşmasından sonra söz alan Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi Başkanı Ömer SÜLÜN “ Hepiniz hoş geldiniz. Diyerek kendini tanıttı. Derneğimizin kuruluşunu, yurt günlerini, bugünkü halini Çarşamba günleri derneğimizde yapılan “Kültür Sohbetleri” “Kiyd İstanbul Akademi” “Gençler Anlatıyor” faaliyetler hakkında bilgi aktardı.

Daha sonra programam katılan  katılımcılar tek tek kendilerini tanıttılar. Tanışmaların sonunda çaprazlama yer değiştirerek programa katılan hemşehrilerimiz birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı buldular.

Yapılan programa; Tuğba SOYUTEMİZ ÖZMEN,Emre ÖZPAÇACI, Yaşar EFE , Uysal İÇÖZ, Erdinç İYİAY, Özgür ÜLKEM, Adil DİLOĞLU, Mustafa GÜLER, İsmail BİTİRİM, Kutluay AKÖZ,Cem HİMSİ, Ferhan UÇAR değerli eşleri Seda UÇAR, Tuğrul BURAN, Deniz HALAVURT, Hilmi KIYMIK, Yücel ÖZTÜRK, Umut Kamil ABAK, Murat ARSLAN, Adil TÜLÜOĞLU, Halit DEMİR. Yönetim Kurulu Üyelerinden; Başkan Ömer SÜLÜN, Bşk. Yard. Erkan CANDAN, Büşra Meltem UYSAL, Cengiz GÜMÜŞKAR, Fatmanur KARATAŞ ve eşi Emrullah KARATAŞ, Cengizhan DAĞLI, Osman Emrah YALÇINDAĞ, Ömer Can ATAK, Harun KALKAN, Ramazan KARABACAK, Mustafa ALAV ve eşi Asiye ALAV, Şener PEKTAŞ, Cafer UMAÇ, Sümeyye KONUŞLU, Doğukan ZENGİN, Tahsin KAYNAK ve oğlu Kaan KAYNAK katıldılar.

İstanbul da özlenen Kütahya hasretiyle gerçekleşen buluşma çok güzel dakikalara şahit oldu. Bütün katılımcılar hemşerileri ile aynı ortamda olmanın mutluluğu, diğer taraftan ayrılmanın üzüntüsü ile programdan ayrıldılar.

Bu güzel günün organizasyonunda büyük emekleri olan Tuğba SOYUTEMİZ ÖZMEN hanıma ve Emre ÖZPAÇACI beyefendiye. Katılımları ile birlikteliğimize güç katan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

KİYD İstanbul
Yönetim Kurulu