KİYD İstanbul Kültür Sohbetleri ” Halit CEYLAN “

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi “Kültür Sohbetleri” kapsamında önceki dönem başkanlarımızdan emekli SMMM Halit CEYLAN “İktisat Tasarruf ve İnsan ” konulu konuşmasını 3 Nisan 2019 Çarşamba günü gerçekleştirdi.

Dernek şube başkanımız Ömer SÜLÜN’ün açılış konuşmasıyla başlayan gecede Halit CEYLAN ;

☆ Derneğe emeği geçen maddi manevi desteğini esirgemeyen. Vefat edenlere Allah tan rahmet, hayatta olanlara sağlık sıhhat dileyerek konuşmasına başladı.

☆ İnsan Nedir? İnsan nasıl bir mahluktur.
☆ Tasarruf Nedir?
☆ Tasarruf nedir?

Konularına değinerek öğrencilerle sohbet havasında deneyimlerini aktardı.

Halit CEYLAN büyüğümüzün konuşmalarının sonunda söz alan bir önceki dönem başkanımız Metin BEDİR, konulara binaen duygu ve düşüncelerini aktardı. Derneğimizin hangi aşamalardan bu günlere geldiğini aktardı.

3 Nisan 2019 Çarşamba akşamı Kültür Sohbetleri programına; Mali Müşavir Dursun PARLAK, 48. 49. Dönem Dernek Başkanımız Metin BEDİR, önceki dönem yönetim kurulu üyelerimizden İsmail Hakkı TAYFUR, Gürallar Kiremit Marmara sorumlusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz GÜMÜŞKAR, Sistem&Network Uzmanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Harun KALKAN, Denetmen ve Yönetim Kurulu Üyesi Büşra Meltem UYSAL, Öğretmen ve Yönetim Kurulu Üyesi Fatmanur KAHRAMAN, Satış Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Osman Emrah YALÇINDAĞ, Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan KARABACAK, değerli üyelerimiz ve öğrenci arkadaşlar programa katılarak bizleri şereflendirdiler.

50. Dönem Dernek Başkanımız Ömer SÜLÜN’ ün takdimleri dolayısıyla Sayın büyüğümüz Halit CEYLAN’ a çok teşekkür etti. Gecenin hatırası olarak plaketini vermek üzere eski dernek başkanlarımızdan Metin BEDİR ’i sahneye çağırdı. Bedir, derneğimizi ve öğrenci arkadaşlarımızı temsilen plaketi Halit CEYLAN büyüğümüze verdi.

Uzak yakın demeden İstanbul’un zor şartlarında derneğimize gelerek bizleri Onurlandıran tüm hemşehrilerimize teşekkür ederiz.

KİYD İstanbul
Yönetim Kurulu