Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Ziyaretimiz

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi Gençlik Komisyonu olarak Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan Başyiğit Beyi; üniversite öğrencileri Doğukan Zengin, Sezen Sargut, Hatice Nur Kekeç, Hatice Kulalı, Esma Şengül, Murat Ayhan, Aslı Atilay ziyaret etti. Oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen, yaklaşık bir buçuk saat süren görüşmeye Kütahya Orman Bölge Müdürü Sayın Adnan Kayım beyefendi de hoş sohbetleriyle katıldılar.

Kütahya’da okuyan ve liseden mezun olacak öğrenciler için karşılıklı fikir alışverişinin hakim olduğu görüşmede Gençlik Komisyonu öğrencilerimiz Mentörlük Projesi ile birlikte diğer projelerini Sayın Milli Eğitim Müdürü’ne sunma fırsatı buldular.

Öğrencilerimizin projesini çok beğendiğini belirten Sayın Hasan Başyiğit projelerimize destekleyeceğini belirtti.

Kütahya Orman Bölge Müdürü Sayın Adnan Kayım Beyefendi de Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi ile ortak projelerde birlikte çalışılacağını ifade ettiler. Yeni projelerin temelleri bu görüşmede atıldı.

Sayın Hasan Başyiğit, KİYD İstanbul Şubesi Başkanımız Sayın Ömer Sülün ve Prof.Dr. Tevfik Özpaçacı’ya selamlarını iletti. Karşılıklı iyi dileklerin sunulmasından sonra toplu hatıra fotoğrafı çektirerek ziyaret son buldu.

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi Gençlik Komisyonu olarak Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Başyiğit, İl Orman Bölge Müdürümüz Adnan Kayım ve Mehmet Ünay Beyefendilere sıcak karşılamaları ve zarif hediyeleri için teşekkür ederiz.

KİYD İstanbul
Yönetim Kurulu