Gençlik Komisyonumuzdan Genel Başkanımız Süleyman Çankaya’ya Ziyaret

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi Gençlik Komisyonu olarak, Kütahya İlinden Yetişenler Derneği Genel Merkez Başkanı Sayın Süleyman ÇANKAYA Beyi, Gençlik Komisyonu Üniversite öğrencilerinden Doğukan Zengin, Sezen Sargut, Hatice Nur Kekeç, Murat Ayhan, Aslı Atilay ziyaret etti.

Oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen ve yaklaşık iki saat süren görüşmeye Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Vedat Dizman, Mehmet Ali Özduman ve Ahmet Mete beyefendiler de katıldılar.

Öğrencilerimizin koordinasyonunu sağladığı Mentörlük Projesi Genel Başkanımız tarafından taktirle karşılanırken; KİYD Ormanı’na dikim projesi ve planlanan Dumlupınar gezisi hakkında Genel Başkanımızın görüşleri alınırken sohbet öğle yemeğiyle devam etti.

Sayın Genel Başkanımız Süleyman Çankaya; KİYD İstanbul Şubesi Başkanımız Sayın Ömer Sülün’e selamlarını iletti. Kütahya’da yetişen gençlerin böyle çalışmalar yapmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Sayın Genel Başkan öğrencilere zarif hediyeler takdim etti. Karşılıklı iyi dileklerin sunulmasının ardından toplu hatıra fotoğrafı çektirilerek ziyaret son buldu.

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu olarak, Sayın Genel Başkanımız Süleyman Çankaya ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Vedat Dizman, Mehmet Ali Özduman ve Ahmet Mete Beyefendilere, Gençlik Komisyonumuzu sıcak karşılamaları ve zarif hediyeleri için teşekkür ederiz.

KİYD İstanbul
Yönetim Kurulu