Derneğimiz Hamilerinden Kütahyalı İş Adamı Kadir ADLIM Manevi Evlatlarım Dediği Öğrencilerine Büyük Kulüp’te Yemek Verdi

İstanbul’da Adnan Menderes Bulvarı 33/1 Fatih adresinde Kamu Yararı Statüsünde faaliyetlerini sürdüren, Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi’nin geçmişten günümüze hamilerinden Kütahyalı iş adamı Kadir ADLIM manevi evlatlarım dediği öğrencilerine Büyük Kulüp’te yemek verdi.

Dernek başkanı Metin BEDİR’in de hazır bulunduğu yemekte, 2016 yılında başarı ile okullarından mezun olan, aynı zamanda Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi’nin mensubu öğrenciler, yemek esnasında Kadir ADLIM ile daha yakın sohbet etme imkanı buldular.

Her zaman maddi ve manevi destek olan Kadir ADLIM, bu güzel akşamda okullarından başarı ile mezun olan öğrencilerin onuruna verdiği yemekte, onların başarılarındaki mutluluklarını paylaştı. Hayat tecrübelerinden ve hatıralarından anlatarak öğrencileri tebrik etti. Öğrenciler de bu güzel akşamda, Kadir ADLIM ile birlikte olmanın mutluluğunu yaşadılar.