Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Olarak Derneğimize Mensup Öğrencilerimiz ile İstanbul Beylikdüzü TÜYAP – AVRASYA AMBALAJ FUARI’nda GCA – Gürallar Cam Standını Ziyaret Ettik

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu olarak derneğimize mensup öğrencilerimiz ile İstanbul Beylikdüzü TÜYAP – AVRASYA AMBALAJ FUARI’na gittik.

İstanbul’da yüksek tahsiline devam eden Kütahyalı öğrencilerimizin görgü ve donanımlarına katkı sağlayacak bu gezimizde, Kütahyamız’ın ve ülkemizin marka isimlerinden GCA-GÜRALLAR CAM AMBALAJ standını ziyaret ettik. Bu ziyaretimiz esnasında, bizleri çok yakın ilgi ve alaka ile karşılayan, GÜRALLAR CAM AMBALAJ Genel Müdürü Abdullah GAYRET, öğrencilerimize tesisler, üretim ve ar-ge çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Ayrıca, öğrencilerin sorularına da cevap veren GAYRET, öğrencilerimizin Kütahya’daki GÜRALLAR GRUP fabrikalarına staj için İnsan Kaynakları’na müracaat edebileceklerini ve daha geniş katılımlı fabrika gezisine davet etti. Bizleri samimiyetle misafir edip, bizlere hediyeler takdim eden GÜRALLAR CAM Genel Müdürü Abdullah GAYRET’e, GÜRALLAR Marka Geliştirme Müdürü Pırıl KONUK’a çok teşekkür ederiz.

Ayrıca, bizlere her zaman destek olan GÜRALLAR GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Rıza GÜRAL’a, Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri Esin GÜRAL ARGAT ve Erol GÜRAL’a çok teşekkür ederiz.