Mentörlük Projesi Kapsamında Kütahya Aysel- Selahattin Erkasap Sosyal Bilimler Lisesi Ziyaretimiz

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi Gençlik Komisyonu olarak Kütahya Aysel – Selahattin Erkasap Sosyal Bilimler Lisesi Müdür Yardımcısı Sayın Hakan Bengül Beyi; üniversite öğrencileri Murat AYHAN, Doğukan ZENGİN, Sezen SARGUT, Hatice Nur KEKEÇ ziyaret etti.

Hakan BENGÜL vefalı öğrencilerinin mezun olduktan sonra bile okullarını yeniden ziyaret etmelerinden ve kendilerinden sonra okulda eğitim almaya devam eden arkadaşları için proje üretmelerinden çok memnun kaldığını belirtti. Projenin ana hatları ve Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri için daha fazla ne yapabilirizin konuşulduğu verimli bir toplantı oldu.

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi Gençlik Komisyonu olarak bize her daim kapılarını sonsuza kadar açan Kütahya Aysel – Selahattin Erkasap Sosyal Bilimler Lisesi Okul Müdürü Ahmet İren’e ve Müdür Yardımcısı ve öğretmeniz kıymetli insan Hakan Bengül’e ufuk açıcı sohbetleri ve güzel ağırlaması için teşekkür ederiz. Hakan Bengül’e yeni görevinde başarılar diler, nice güzel projede beraber olmayı dileriz.

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu olarak öğrencilerimizi çok sıcak bir ortamda karşılayan Kütahya Aysel – Selahattin Erkasap Sosyal Bilimler Lisesi idarecilerine Yönetim Kurulu olarak teşekkür ederiz.

KİYD İstanbul
Yönetim Kurulu