Mentörlük Projesi Kapsamında Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi Ziyaretimiz

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi Gençlik Komisyonu olarak Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi Müdürü Sayın Muharrem Kaptan Bey ve Müdür Yardımcısı Sayın Ömer Yeşil Beyi; üniversite öğrencileri Hatice Nur KEKEÇ, Sezen SARGUT, Doğukan ZENGİN ve Murat AYHAN ziyaret etti.

İlk olarak Müdür Yardımcısı Ömer Yeşil Bey ile görüşen öğrenciler Mentörlük Projesini takdim ettiler. Projeden çok memnun kaldığını belirten Ömer Bey projenin gelecek yıllarda 9. Sınıf öğrencilerinden başlayarak tüm lise öğrencileri için genişletilmesinin daha çok fayda sağlayacağını belirtti. Öğrencilerimiz de bu yıl başlayacakları bu projeyi Nafi Güral Fen Lisesinin diğer öğrencileriyle de etkileşime geçerek genişletmekten mutluluk duyacaklarını belirttiler. Ardından Okul Müdürümüz Muharrem Kaptan Bey ile görüşen öğrencilerimiz ondan da bu projeye dair olumlu dönütler aldılar. Muharrem Bey bu projenin tercih döneminde öğrencilere yardım için hazırlanan bu projenin bu zamana kadar yapılmış en somut çalışma olduğunu belirtti. Bu ve bundan sonraki tüm çalışmalarımız için ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışacaklarını da eklediler.

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu olarak, Gençlik Komisyonu öğrencilerimize her daim desteklerini esirgemeyen Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi Müdürü Muharrem Kaptan Bey ve Müdür Yardımcısı Ömer Yeşil Bey’e çok teşekkür ederiz. Kütahya ve Nafi Güral Fen Lisesi yararına nice güzel proje de buluşmak dileğiyle.

KİYD İstanbul
Yönetim Kurulu