Mentörlük Projesi Kapsamında Kütahya Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi Ziyaretimiz

Mentörlük Projesi kapsamında ilk ziyaretimiz Kütahya Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi oldu.

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi Gençlik Komisyonu olarak Mentörlük Projesi kapsamında Kütahya Necip Fazıl Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Mehmet Ali ANATOPRAK Bey ve Müdür Yardımcısı Sayın İbrahim Mücahid ÇAKIROĞLU Beyi; üniversite öğrencileri Doğukan ZENGİN, Sezen SARGUT, Hatice Nur KEKEÇ ve Murat AYHAN ziyaret etti.

Sıcak bir ortamda geçen sohbette bu sene mezun olacak öğrencilerin tercih dönemindeki yardımlarına koşmak amaçlı hazırladığımız KİYD İstanbul Şubesi Mentörlük Projesi anlatıldı. Proje okul idarecileri ve öğretmenleri tarafından ilgiyle karşılandı. Kütahya’nın gelecek yıllarına dair projelerin de konuşulduğu bu güzel sohbet tarafların birbirlerinin iletişim bilgilerini de alarak birbirlerine olan ziyaretlerini arttıracağı temennisiyle sonlandı.

Kütahya Necip Fazıl Anadolu Lisesi’nin İstanbul ziyaretlerinde öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi gerek üniversite öğrencilerimizin okullarında gerekse dernek merkezinde ağırlamaktan kıvanç duyarız.

Kütahya İlinden Yetişenler Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu olarak Kütahya Necip Fazıl Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Mehmet Ali ANATOPRAK Bey ve Müdür yardımcısı Sayın İbrahim Mücahid ÇAKIROĞLU Bey’e Gençlik Komisyonu ve Montörlük Projesi öğrencilerimizi ağırlamaları ve sıcak sohbetleri için teşekkür ederiz.

KİYD İstanbul
Yönetim Kurulu